Epilace voskem

Depilace voskem je standardní cesta pro odstranění chloupků na různých partiích těla. Jedná se o dlouhotrvající a účinné řešení.

Doporučuji, pokud si chcete na několik týdnů (4-6) zachovat hladkou pokožku bez každodenního holení. Touto pravidelnou péčí vaše chloupky slábnou a výsledek vydrží déle.

Pro odstraňování chloupků používám výhradně luxusní krémové vosky LYCON – australská epilační metoda s dlouholetou tradicí na českém trhu.

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards v letech 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako je Victoria Beckham, či Selena Miller.

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivnější a bezbolestné.