Kosmetické služby

Kosmetika Krásná Studánka pracuje výhradně s německou kosmetikou Chris Farrell. Společnost Chris Farrell se zabývá vývojem, produkcí a aplikací kosmetických přípravků již přes 50 let. Tato mnohaletá zkušenost je zárukou vynikající kvality. Koncepce kosmetických produktů Chris Farrell je založená na holistických poznatcích a zdůraznění významu provázanosti tělesného založení. Vývoj kosmetických produktů vychází z přirozených vlastností a funkcí pokožky.

Jedná se o velmi kvalitní kosmetické produkty s mnoha cennými výtažky ve spojení s moderními postupy. Důležitým pravidlem této luxusní přírodní kosmetiky je nepoužívat minerální oleje, parafín, parabeny. Tyto látky jsou pro naše tělo cizí, pleť ucpávají, neprostupují jí a mohou způsobovat alergie. 

K čištění pleti v našem salonu používáme ultrazvukovou špachtli. Díky ní je čištění bezbolestné, velice účinné a efektivní

Kosmetika Chris Farrell

Kosmetika Chris Farrell je velmi účinná v řešení kožních problémů, které mnohé z nás postihují. Dodává pleti harmonii a zdravý vzhled. Jedině zdravá pokožka se dokáže bránit bakteriím, klimatickým změnám a mnoha dalším vlivům, kterým je denně vystavena.

Jsou stovky kožních problémů, ale jen jedna zdravá pleť. Zaměřujeme se na tzv. zážitkovou kosmetiku, kde, jak už samotný název napovídá, jde nejen o viditelný pozitivní efekt na pleť, ale také o velice příjemný, relaxační zážitek z kosmetického ošetření jako takového.

Ošetření zralé pleti 90 minut

Zejména po menopauze pleť viditelněji ochabuje, ztrácí kolagen a vytváří se hlubší vrásky. Při tomto ošetření, které je určeno pro ženy v nejlepším věku, jsou použity exkluzivní esence, které omlazují a upravují viditelné známky stárnutí. Působí proti procesu stárnutí pleti nejefektivnějšími přírodními látkami ze skupiny fytohormonů. Dochází k regeneraci a stimulaci buněčného metabolismu. Pleť se stává výrazně vyhlazenější, jemnější, vypnutější, tkáň je posílena.

Ošetření mimické – první vrásky 90 minut

Ošetření je vhodné pro viditelné první vrásky, pleť ztrácí hydrataci a lehce ochabuje. Po tomto ošetření je pleť regenerovaná, projasněná a hluboce zhydratovaná. Je nastartován metabolismus pokožky a její okysličení.

Ošetření normální – dehydratované pleti 60 – 90 minut

Ošetření je vhodné pro pleť bez větších problémů. Dodává pleti potřebnou hydrataci, kterou ztrácíme sluněním, pobytem v klimatizovaných nebo nevětraných prostorech a nedostatečným pitným režimem. Pleť je po ošetření jemná, rozjasněná a vláčná.

Ošetření suché pleti  60 – 90 minut

Jedná se o ošetření velmi suché a přecitlivělé pleti, které chybí hlavně lipidy a až potom potřebuje posílit a hydratovat. Pokožka často svědí, olupuje se, šupinkatí, pne, místy může být začervenalá. Díky tomuto ošetření získá pleť pocit komfortu regenerované pleti a ochranu proti vlivům vnějšího prostředí. Toto ošetření je také vhodné po pobytu na slunci, ať už u moře či na horách, kde je pleť vystavena nejen nadměrnému slunečnímu záření, ale i mrazu.

Ošetření popraskané žilky  90 minut

Toto ošetření je určeno pro pleť se sklonem k praskání drobných žilek v obličeji. Žilky mají slabší stěny a nejsou schopné odolávat změnám klimatu, slunečnímu záření a přechodům z tepla do zimy. Dalším faktorem oslabujícím žilky může být špatně zvolená kosmetika. Po tomto ošetření je pleť zregenerována, k žilkám jsou dopraveny potřebné živiny, pleť je okysličená.

Ošetření smíšené pleti  90 minut

Cílem tohoto ošetření je vyrovnat rozdíly smíšené pleti, tzn. mastná i suchá místa pleti vrátit do normálu. Dopomáhá k správné produkci mazu, stahuje rozšířené póry a zároveň navrací potřebné lipidy suchým místům. Všechny funkce pokožky jsou normalizovány, pleť je rozzářená a správně hydratovaná.